wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Informacje2 » Trolo OLO czyli tania drukarka 3D
Konfigurator

Trolo OLO czyli tania drukarka 3D

Witajcie, już mija doba od momentu jak na Kickstarterze pojawiła się drukarka o swojskiej nazwie OLO. W ciągu kilkunastu minut zdobyła ponad 30 tysięcy dolarów USA , a w chwili pisania tego artykułu suma zebranych funduszy to 305 tysięcy dolarów, co daje nam ponad 3 tysiące sprzedanych urządzeń, a to jeszcze nie koniec.

Czy OLO to tak naprawdę działający produkt czy perfekcyjna mistyfikacja przekonamy się pewnie niebawem jak firma zacznie bądź nie dostarczać pierwsze egzemplarze do klienta.

Czym właściwie jest drukarka OLO ?

Olo to drukarka 3D w technologii DLP czyli żywica utwardzana jest światłem pochodzącym z wyświetlacza naszego telefonu komórkowego. Warstwa po warstwie zmieniające się punkty świetlne utwardzają żywicę, aż do całkowitego wydrukowania przedmiotu. Brzmi banalnie jednak nie jest to proces łatwy do przeprowadzenia szczególnie w przypadku ograniczonego budżetu. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko kolejny pomysł pozostający w sferze renderów a tysiące Klientów dostanie swoje drukarki. Przekonamy się o tym we wrześniu tego roku jak pierwsi Klienci otrzymają swojego OLO.

update: mamy 04.08.2018 a drukarki nadal nie są dostarczone do fundatorów...Czyżby kolejny projekt zaliczył solidną klapę?
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl