Filament do drukarki 3D

Co znaczy drukarka 3D bez odpowiedniego filamentu?

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobry filament 3D nasza firma podjęła współpracę ze światowej klasy producentami filamentów do drukarek 3D. Produkty firm jakie mamy w swojej ofercie spełniają najwyższe standardy, a bogate zaplecze technologiczne pozwala na zachowanie surowych norm jakościowych. Sami stosujemy te filamenty w naszych drukarkach i jesteśmy przekonani o wysokiej jakości tego materiału.

W 2016 roku firma Spectrum Filaments otrzymała nagrodę dla najlepszego polskiego producenta filamentów do drukarek 3D 2015 roku a obecnie firma Fiberlogy również dołączyła do tego zacnego grona i otrzymała tytuł „Najlepszego producenta filamentów w roku 2017”

Firma Spectrum Filaments została również doceniona przez największy w Polsce portal branżowy o druku 3D a mianowicie CD3D.pl – gdzie szukano tańszego zamiennika do drukarki 3D – ZORTRAX M200. Jako jedyny materiał w teście spełnił pokładane w nim oczekiwania.

Spectrum Filaments to materiały do drukarek 3D takie jak ABS, PLA czy PET. Filament ABS występuje w klasycznym wydaniu jak i wydaniu o polepszonym składzie tzw Special charakteryzujący się lepszym wiązaniem warstw i ograniczonym skurczem.Filament PLA oferowany jest w bardzo ciekawych kolorach takich jak Silver Star, Mandarin Orange, Red Rose, Polar White, Dragon Red. Kolory filamentów są żywe i nie blakną pod wpływem czasu. Każdy filament z oferty jest wyprodukowany w ściśle określonych warunkach i spełnia najsurowsze normy dla tego typu produktów. Dzięki temu drukowanie 3D przebiega bezproblemowo , bez kłopotów z zapychającą się głowicą czy przerwami w ścieżkach. Pełna gama kolorystyczna sprawia, że każdy drukarz znajdzie dla siebie odpowiedni filament.

Fiberlogy to produkty o niebywałej dokładności wykonania. W ofercie są materiały podstawowe typu PLA, ABS jak również HIPS, filamenty drewnopodobne czy gumowe. Fiberflex został doceniony na całym świecie jako materiał, z którego drukuje się prosto i dokładnie.

 

 

Szeroka gama kolorów, stabilność wymiarowa i doświadczenie właścicieli w przetwórstwie tworzyw sztucznych gwarantuje, że w naszej ofercie znajdują się tylko starannie wyselekcjonowane marki.

Nasi Klienci do nas wracają, co również utwierdza nas w przekonaniu, że wybraliśmy odpowiedniego partnera do naszej oferty. Jeśli mają Państwo jakieś pytania pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym: biuro@gamplate.pl Zachęcamy do zadawania pytań również przez formularz kontaktowy umieszczony w zakładce kontakt.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również drukarkę 3D renomowanej firmy 3DGence jak i firm takich jak Monkeyfab czy Zortrax

zapraszamy więc do zapoznania się z filamentami oferowanymi przez nasz sklep