wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Fiberlogy
Konfigurator

Fiberlogy

Firma  zadebiutowała na rynku stosunkowo niedawno. Od początku założeniem firmy było dostarczanie wyrobów o najwyższych parametrach jakościowych. Jeśli chcesz, aby Twoja drukarka drukowała z zachowaniem jak największej liczby detali – wypróbuj produkty Fiberlogy z naszego sklepu, a gwarantujemy, że będziesz z niego bardzo zadowolony.

 
logo
 


Szpula filamentu

Jak możesz zakupić filamenty? to bardzo proste, musisz wejść na stronę sklep.gamplate.pl i wybrać odpowiedni dla Ciebie produkt. Możesz to zrobić, zarówno rejestrując się w naszym sklepie internetowym lub dokonać szybkich zakupów za jednym kliknięciem. Po wszystkim to już my zatroszczymy się o to, aby przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Naszą ofertę dobieramy starannie, a wszystkie filamenty testujemy aby zapewnić najwyższą jakość produktów dostępnych w naszym sklepie.


dokładność filamentu

Każda szpula ma wydrukowaną etykietę ze zmierzoną średnicą i owalnością filamentu.  Fiberwood
Produkty w tym dziale to najwyższa jakość w druku 3D. Niesłychanie dokładne wymiarowo - Fiberlogy filament dla każdego profesjonalisty i amatora, któremu zależy na idealnym odwzorowaniu detali. Wśród bogatej oferty produktowej znajdują się podstawowe materiały jak również produkty do nietypowych zastosowań. Przekonaj się sam jak prosto drukuje się z tych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podstawowe materiały do druku takie jak PLA, ABS, jak również do zastosowań nietypowych.
Nieważne czy drukujesz na reprapie, czy innych profesjonalnych drukarkach, filamenty sprawdzą się doskonale na każdej z nich. W sklepie Gamplate.pl znajdziecie wersję HD – materiał o wytrzymałości podobnej do ABS, jak również produkty do zastosowań architektonicznych i ozdobnych, czyli Mineral lub fiberwood o wyglądzie drewna. Fiberwood doskonale imituje drewno, a do tego jest łatwe w drukowaniu. Zgodnie z założeniami firmy, każdy Klient powinien znaleźć produkt dla siebie. W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę całej linii filamentów.
  • DIVERSITY - każdy znajdzie coś dla siebie, filamenty muszą zachować najwyższą jakość i służyć zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.  
  • QUALITY -  rozumiemy, jak ważny jest prawidłowy wymiar. Proces drukowania FDM polega na wyliczeniu ilości podanego materiału i szybkości podawania.
  • INNOVATION -  to innowacje i najnowsze technologie - począwszy od szpuli, na których nawinięty jest materiał, skończywszy na najlepszych tworzywach służących    do wyrobu filamentu.

Fiberlogy
Fiberlogy to firma, która nie spoczywa na laurach - w ofercie sukcesywnie pojawiają się nowe kolory już produkowanych materiałów. Cały proces produkcyjny jest ciągle optymalizowany i kontrolowany. W trakcie produkcji firma posiłkuje się nowoczesną technologią i sztabem specjalistów w dziedzinie obróbki tworzyw sztucznych. Produkowany filament jest sprawdzony na całej długości rolki. Jeśli jego średnica mieści się w tolerancji założonej przez producenta dopiero wtedy jest szczelnie pakowany próżniowo w worek z żelem pochłaniającym wilgoć. Dbałość o każdy etap produkcji gwarantuje, że końcowy produkt będzie zawsze najwyższej jakości. Na każdym pudełku z filamentem od Fiberlogy znajduje się naklejka z wynikiem kontroli jakości. Są to wartości, które możemy użyć przy konfigurowaniu swojego ulubionego programu do cięcia modeli 3D. Jest to o tyle ważne, że aby wykonywać perfekcyjne wydruki, ilość podawanego filamentu powinna być taka sama w każdym momencie. Jeśli występują odchyłki od normy, drukowany model będzie miał albo bardzo widoczne warstwy lub co gorsza, będzie posiadał ubytki. Dlatego też jakość stosowanego filamentu odgrywa bardzo istotną rolę w procesie drukowania. Dla Wszystkich, chcących zgłębić wiedzę, dlaczego dobry filament jest tak ważny - odsyłamy do naszego bloga firmowego. Znajdziecie tam artykuł dogłębnie wyjaśniający dlaczego filament to tak istotny element w drukowaniu 3D. Oprócz standardowych szpul o wadze 0,85kg istnieje możliwość zamówienia większych szpul przemysłowych w dwóch rozmiarach 2,5 kg i 4 kg. Ta opcja na pewno ucieszy osoby, które drukują dużo i często. Aby zamówić takie rozmiary skontaktuj się z naszym sklepem, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Pomagamy również dobrać najlepsze rozwiązania. Jeśli nie są Państwo pewni czy dany materiał możecie zastosować - nasz konsultant jest do dyspozycji. Jesteśmy również w stałym kontakcie z producentem, który również wspomaga nas swoją wiedzą. Fiberlogy to firma, która cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe, ciekawe materiały, które zarówno Was jak i nas zaskoczą. 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl