wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Devil Design
Konfigurator

Devil Design

A gdyby tak wszystko rzucić i zająć się produkcją ?
Tak kilka lat temu pomyślał pewien młody człowiek, zajmujący się dystrybucją akcesoriów do drukarek 3D od tej pory prowadzi on firmę Devil Design i produkuje chyba najsłynniejszy w Polsce filament do drukarek 3D. Z uwagą śledziliśmy losy Marka Ryszki w walce z przeciwnościami przy budowaniu swojej marki. Upór w dążeniu do celu przyniósł firmie trzecie miejsce w plebiscycie na najlepszego producenta filamentu do drukarek 3D wg portalu branżowego CD3D.pl. Firma ma także bardzo dobre opinie osób zajmujących się na co dzień drukowaniem 3D. Opinię naszych Klientów można przeczytać w zakładce - "recenzje produktu"
Firma używa do produkcji swoich wyrobów jedynie oryginalne granulaty, a dzięki optymalizacji procesów technologicznych produkty Devil Design są dobre jakościowo i nie posiadają zanieczyszczeń. Testy przeprowadzone przed rozpoczęciem produkcji pozwoliły na szeroką optymalizację tego procesu dzięki czemu produkty trzymają normy jakościowe. Wszystkie wyroby firmy są nawijane na szpulę i zapakowane próżniowo. Całość umieszczana jest w tekturowe opakowanie z naklejką. Celem firmy oprócz produkcji jest również ciągły rozwój sieci dystrybucyjnej na terenie Europy i świata. Gama produktów DD jest stale poszerzana i co jakiś czas wprowadzane są ciekawe materiały i kolory.
Fabryka firmy mieści się w Mikołowie na śląsku, co zapewnia dobra komunikację z odbiorcami na całym świecie. Dogodny dojazd pozwala na szybką i bezproblemową realizację każdego, nawet największego zamówienia. Jeśli chciałbyś przekonać się jak drukuje się z filamentów Devil Design w sieci znajdziesz wiele opinii zadowolonych użytkowników. Możesz również za pośrednictwem naszego sklepu zamówić sobie jeden z kilkunastu produktów dostępnych w ofercie naszej firmy. Warto tu również wspomnieć o produktach linii ekonomicznej - koszt filamentu za kilogram waha się w granicach 55 zł, znajduje on wielu zadowolonych nabywców.
W naszym sklepie internetowym staramy się aby każdy znalazł coś dla siebie – poszerzamy naszą ofertę, aby jeszcze lepiej dopasować ją do stale zmieniającego się rynku nowych technologii. W sklepie Gamplate znajdziesz produkty w różnych kolorach odpowiednich zarówno do wydruków ozdobnych jak i wydruków funkcjonalnych. Czytamy z uwagą opinię o każdym produkcie jaki oferujemy i dobieramy asortyment tak, aby każdy nasz Klient był usatysfakcjonowany. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania zachęcamy do ich zadawania zarówno mailowo jak i za pośrednictwem
 
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl